KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8761094
nr 876 1094
Etsning
Axel Fridell (1894-1935), 'Leslie Young Hamilton', signerad. , 8/ 12 mm: 23x17, 7
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:59:28
17/2 19:54:28
17 feb